Darksiders, Darksiders II Deathinitive Edition i Steep za darmo od Epic Games!

Epic Games rozpoczyna rok od mega-prezentu dla graczy. 3 produkcje za darmo! I to nie byle jakie!


Ledwie Epic Games Store rozdało 12 gier, robi prezent na początek roku i dorzuca trzy kolejne. Nie trzeba się śpieszyć - będzie można każdą z nich dodać do swojej biblioteki od dziś aż do 9 stycznia. A mamy tutaj:

Darksiders Warmastered Edition

Wojna, jeden z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, zostaje podstępem zmuszony do rozpoczęcia końca świata. Karą za to jest zesłanie na Ziemię. Musi na niej odnaleźć tych, którzy odpowiadają za ten stan - i oczywiście się zemścić. Sytuację komplikuje fakt, że Wojnę ścigają spragnieni jego zagłady aniołowie, zaś sam Wojna walczy z siłami Piekła. Brzmi ciekawie? Darksiders Warmastered Edition to odświeżona wersja gry Darksiders, która ukazała się w 2010 roku. Nowa edycja ujrzała światło dzienne 29 listopada 2019, mamy więc świeżynkę.

Darksiders Warmastered Edition dodasz do swojej biblioteki na tej stronie. Uwaga - wymagane 36GB miejsca na dysku.

Darksiders II Deathinitive Edition

Pierwsza część to przygody Wojny, druga - Śmierci. O co chodzi w Darksiders II Deathinitive Edition? Za zachętę niech posłuży opis gry ze strony Epic: " Obudzony przez kres czasów Śmierć, najbardziej przerażający z legendarnych Czterech Jeźdźców, wyrusza na misję oczyszczenia imienia swojego brata. Po drodze Jeździec odkrywa, że pewien pradawny żal może zagrozić całemu Stworzeniu. Śmierć żyje!" Na zachętę trailer:

Tytuł ten jest również odświeżoną wersją - oczywiście Darksiders II - zawierającą wszystkie poprawki, dodatki i rozszerzenia. Darksiders II Deathinitive Edition można dodać do swoich zasobów tutaj.

Steep - X Games Złota Edycja

Miły odpoczynek od Śmierci i Wojny (Głodu i Zarazy póki co nie ma, ale jest za to Furia w DIII). Steep ukazał się 30 października 2018 roku i dedykowany jest miłośnikom sportów ekstremalnych. X Games Złota Edycja zawiera podstawową wersję gry Steep, przepustkę sezonową na 1 rok oraz przepustkę X Games. A o co tu chodzi? Oczywiście o radosną aktywność w rozmaitych dyscyplinach sportowych - w tym i takiej, które póki co nie ma jeszcze w rzeczywistości. Najlepiej pokazuje to zwiastun premierowy tej produkcji, która ukazała się pod koniec października 2018 roku

Steep - X Games Złota Edycja pobierzesz tutaj - ale upewnij się wcześniej, że masz 25GB miejsca na dysku!