Darkspore - świetny action RPG w wersji beta na Steamie

Gracze, którzy mają swoje konta w systemie Steam, mogą już pobierać otwartą betę Darkspore. Studio Maxis zapowiada, że finalna wersja gry pojawi się pod koniec kwietnia.

Darkspore beta będzie dostępne do pobrania aż do najbliższego piątku. Jeśli w trakcie testów nie pojawią się żadne nieoczekiwane błędy, premiery "pecetowego" role-playa można spodziewać się 28 kwietnia 2011 r.

Nowa gra to zręcznościowy RPG, w którym gracz wcieli się w postać zmodyfikowanego genetycznie bohatera, mającego pokierować grupą niebezpiecznych stworzeń. Głównym zadaniem naszej drużyny będzie eliminacja jak największej liczby przeciwników, w jak najkrótszym czasie.

Zobacz również:

  • The Sims 4 Kolekcje znikają z Origin!
  • Ghostrunner za darmo na Steam. Warto się spieszyć

W grze mamy okazję podziwiać dobrą grafikę, dużo potyczek, szybką akcję i świetne efekty specjalne.

Valve przygotowało specjalną ofertę dla klientów Steam. Każdy, kto w przedsprzedaży kupi trzy kopie Darkspore (dla siebie i swoich znajomych), czwartą kopię dostanie gratis.

Zobacz jeden z trailerów Darkspore w GameStar

Darkspore Trailer 1

Darkspore Trailer 2

Darkspore Trailer 3

Darkspore Trailer 4

... A także pierwsze filmiki z beta-testów dostępne na YouTube. Gracze nazywają Darkspore połączeniem Diablo i Spore - produkcji EA, w której zadaniem gracza było stworzenie potężnej cywilizacji z prostych początkowo organizmów. Aby pograć w Darkspore konieczne jest stałe połączenie z internetem.