Darmowa analiza sieciowego ruchu z WebView 1.0.3

Firma Warp ogłosiła wydanie WebView 1.0.3, nowego oprogramowania zaprojektowanego do pomocy administratorom w lepszej analizie ruchu na serwisach internetowych i serwerach FTP.

Nowe oprogramowanie WebView 1.0.3 zaproponowane przez firmę Warp zaprojektowane zostało z myślą o administratorach sieci i pomaga w analizie ruchu na witrynach internetowych i serwerach FTP. Darmowy program oferowany przez firmę Warp współpracuje zarówno z systemami Mac OS i Windows, a użytkownicy mogą przeglądać dane dotyczące ruchu sieciowego w formie wykresów lub za pomocą interfejsu z zapisami danymi. WebView oferuje różne perspektywy oglądu, możliwości 'linkowania' danych oraz zapewnia możliwość generowania nieograniczonej ilości raportów zgodnych z preferencjami użytkownika.

Do funkcji WebView 1.0.3 należy m.in. zarządzanie typu 'Multi Log', personalizowane animowane wykresy i raporty, filtrowanie URL/FTP, zarządzanie sesjami, adresami IP i domenami. Wymagania systemowe WebView 1.0.3 to komputer PowerPC z procesorem G3, 32 MB pamięci RAM, Mac OS 8.5 lub późniejszy (rekomendowany 9.1). Po darmowej rejestracji na stronie firmy Warp, oprogramowanie można pobrać na swój dysk.

http://www.ars-magna.com


Zobacz również