Darmowe RTCW!

Zgodnie z obietnicą Activision wydała pełną, a co najważniejsze darmową wersję gry RTCW Enemy Territory przeznaczoną do rozgrywek wieloosobowych. Gra jest już dostępna w Internecie, jest samodzielnym produktem i nie wymaga do odpalenia podstawowej wersji. Jedynym programem wymaganym do instalacji gry jest Direct X 8.1.

Początkowo Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory miał być dodatkiem do podstawowej wersji gry dystrybuowanym normalnymi kanałami. Okazało się jednak, że przygotowana przez autorów gry, kampania przeznaczona do rozgrywek w trybie singleplayer jest niezwykle słabej jakości i nie nadaje się do komercyjnego wydania. Aby nie rozczarować graczy oczekujących na dodatek, Activison postanowiła udostępnić ją za darmo w Internecie, ale tylko w wersji dla wielu graczy. Grę należy zainstalować w odmiennym katalogu, niż podstawową wersję RTCW. Plik waży 257 MB i jest już dostępny do pobrania z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1441

Minimalne wymagania systemowe:

Windows 98/ME/2000/XP OS (Windows NT 4.0 nie zalecane dla klientów).

Procesor Intel Pentium III 600 MHz lub odpowiadający mu AMD

128 MB RAM

Karta graficzna 3D 32 MB kompatybilna z OpenGL

Microsoft Direct X 8.1 lub wyższy

500 MB wolnego miejsca na dysku

Modem 56.6k lub szybsze połączenie (producent nie zaleca połaczeń modemowych w przypadku rozgrywek, w których bierze udział więcej niż osiem osób)

Poniższe karty zostały w pełni przetestowane w Wolfenstein: Enemy Territory:

GeForce 4 Ti 4600

GeForce 4 MX

GeForce 3

GeForce 2 Ultra

GeForce 2 MX

GeForce256

Radeon 8500/64

Radeon 7200/64

Radeon 9700 Pro/128

Xabre 400

Więcej informacji: http://www.castlewolfenstein.com


Zobacz również