Darmowe VoD od Samsunga

Samsung uruchomił darmową platformę filmową Andrino Play. Jest ona dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów koreańskiego producenta.

Andrino Play umożliwia oglądanie pełnometrażowych filmów online w usłudze wideo na żądanie (VoD). Dostęp do zasobów platformy jest bezpłatny i możliwy poprzez sieć Wi-Fi i 3G.

W bazie usługi znajduje się obecnie ponad 500 filmów. Są to zarówno światowe hity jak i mniej znane produkcje polskie i europejskie. Wśród dostępnych filmów odnajdziemy między innymi takie tytuły jak: Droga do Guantanamo, 13. Dzielnica: Ultimatum, Zatoka Delfinów, Krwawa Uczta czy też Hellboy: Miecz Bórz. Filmoteka Andrino Play ma być na bieżąco wzbogacana o nowe produkcje filmowe.

Aplikacja Andrino Play

Aplikacja Andrino Play

Zakładki z filmami zostały podzielone na kategorie: polecane, premiery, wszystkie i gatunki: animacja, biograficzny, bollywood, dokument, dramat, familijny, fantasy, historyczny, horror, instruktażowy, komedia, melodramat, muzyczny, obyczajowy, przygodowy, sensacyjny thriller, wojenny. Użytkownicy mogą w wygodny sposób wyszukiwać i sortować filmy. Dodatkowo można stworzyć własną listę ulubionych tytułów. Ostatnia sekwencja jest zawsze zapisywana w pamięci aplikacji, dzięki czemu można łatwo powrócić do momentu, w którym użytkownik przerwał oglądanie filmu.

Aplikacja Andrino Play jest dostępna w urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android Gingerbread 2.3 i w wersjach nowszych. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Samsung Apps.