Darmowe beta testy Company of Heroes: Opposing Fronts rozpoczęte

Do tej pory Company of Heroes: Opposing Fronts mogli skosztować jedynie właściciele płatnego abonamentu. Teraz jednak wszystko się zmienia i każdy chętny będzie mógł zagrać w ten oczekiwany dodatek. Jest tylko parę "ale"...

Mniej więcej w połowie sierpnia można już było poznać Company of Heroes: Opposing Fronts. Wtedy jednak, do ściągnięcia wersji beta gry, trzeba było być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu FilePlanet (wersja płatna).

Teraz, jak poinformował producent, zasady się zmieniły i każdy może poznać przedpremierową wersję gry. Tu pojawia się pierwsze "ale", bowiem do jej ściągnięcia ciągle potrzebne jest konto w FilePlanet. Tym razem na szczęście wystarczy wersja bezpłatna.

To zapewne za mało oby odstraszyć czekających na tę produkcję. Dodam więc, że ta "darmowa i nielimitowana" wersja beta ma limity. Aby ją ściągnąć, trzeba być bowiem w posiadaniu specjalnego klucza. Jak poinformował producent, będą one rozdawane chętnym dwa razy w tygodniu. Nie wiadomo jednak czy wszyscy się załapią.

Jeśli to wszystko drogi graczu nie jest dla ciebie przeszkodą i nie zniechęciłeś się to znaczy, że naprawdę chcesz zagrać w Company of Heroes: Opposing Fronts. Teraz, gdy tylko jakimś cudem zdobyłeś klucz, uzbrój się w cierpliwość... Plik zajmuje bowiem ponad 2GB.

Good luck!