Darmowe filmy HD DVD z notebookami Toshiby

Angielski oddział Toshiby wprowadził promocję na komputery przenośne z rodziny Qosmio i Satellite wyposażone w napędy HD DVD. Kupując jeden z nich otrzymamy w prezencie pięć płyt z filmami HD DVD.

Setki tysięcy Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich zaczynają poszukiwania prezentów pod choinkę. Z pewnością znajdują się wśród nich tacy, którzy zdecydowali się na zakup . Między innymi do nich kierowana jest promocja Toshiby, dzięki której mogą oni dodatkowo otrzymać w prezencie pięć filmów HD DVD (dostępne są następujące tytuły: "Gnijąca panna młoda", "Prestiż", "Troja", "Kod dostępu", "Full Metal Jacket", "Hulk", "Serenity", "Kroniki Riddicka", "Szybcy i Wściekli 2", "Ludzkie dzieci", "World Trade Center", "Dreamgirls" i "Czarny deszcz").

Promocją zostały objęte modele wyposażone w napęd HD DVD, które należą do serii Qosmio G40, Satellite X200, Satellite P200, Satellite Pro P200, Satellite A200 i Satellite Pro A200. Wszystkie zbudowane zostały w oparciu o platformę Intel Centrino Duo. Wśród nich znalazły się zarówno urządzenia przeznaczone dla biznesu jak i maszyny dla graczy oferujące im do dyspozycji technologię SLI.

Pełną listę urządzeń objętych promocją można znaleźć pod tym adresem.