Darmowe gigabajty od Plusa za każdą bramkę Polaków

Klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w Plusie i Plushu mogą otrzymać dodatkowe gigabajty w ramach trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Darmowe gigabajty od Plusa za każdą bramkę Polaków

W Plusie i Plushu wystartowała nowa promocja Gigsy za gole, w której gigabajty przyznawane są za bramki strzelone przez naszych reprezentantów oraz wygrane przez nich mecze. Za każdą zdobytą bramkę przyznawany jest 1 GB, a za wygrany mecz dodatkowe 10 GB. W momencie, w którym polska drużyna odpadnie z turnieju przed jego zakończeniem, na kontach klientów biorących udział w promocji, zostanie aktywowany bonusowy pakiet aż 10 GB.

Aby otrzymać darmowe gigabajty za rozegrany mecz, należy zgłosić się do promocji przed jego rozpoczęciem, a przyznane bonusowe gigabajty będą aktywne przez 3 dni.

Zobacz również:

  • Finał EURO 2020 - wyniki na żywo
  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]

Co zrobić, aby otrzymać dodatkowe gigabajty?

  • znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto
  • wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści GOL lub wpisać numer telefonu z sieci Plus w formularzu na stronie www.plus.pl/gol.

Promocja obowiązuje do 11 lipca 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie oraz na stronie internetowej Plus.

Zobacz także: Czarna Wdowa tak dobra, jak Zimowy Żołnierz

Źródło: materiały prasowe