Darmowe gry na smartfony z Windows Phone od Disney'a

Gry na smartfony to jedne z najczęściej pobieranych aplikacji, ale niestety te najlepsze tytuły są zazwyczaj płatne. W przypadku Windows Phone ceny są zresztą często wyższe niż w przypadku Androida oraz iOS, dlatego nowa promocja Disneya tym bardziej cieszy. Obecnie można pobrać zupełnie za darmo aż osiem ciekawych gier na urządzenia mobilne z systemem Microsoftu.

Wśród przecenionych tytułów znalazły się gry takie jak Monster University (nawiązująca do filmowej kontynuacji “Potwory i Spółka”) oraz świetne i niesamowicie wciągające obie części Where’s My Water z kolejnymi odsłonami w postaci Where’s My Perry i Where’s My Mickey. Fani komiksów z pewnością ucieszą się dostępem do Avengers Initative, czyli gry pozwalającej wcielić się w takich superbohaterów jak Kapitan Ameryka czy Hulk.

Dla osób lubiących zróżnicowany tryb rozgrywki dobrym tytułem będzie Wreck-it-Ralph, czyli gra łącząca w sobie prostą strzelankę, wyścigi i platformówkę. Fani Buzza nie przejdą za to obojętnie obok Toy Story: Smash it!. Na koniec można zainstalować jeszcze Nemo’s Reef, gdzie bohaterem jest dobrze znana fanom animacji Disney’a rybka oraz oraz Frozen Free Fall, również nawiązująca do jednego z ostatnich filmów.

Zobacz również:

  • W Tinderze znajdziesz partnera na... wesele!
  • Star Wars - zapowiedź nowej gry już w grudniu? Wiele na to wskazuje
  • PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [18.10.2021]
Darmowe gry na smartfony z Windows Phone od Disney'a

Wszystkie gry Disneya na system Windows Phone można znaleźć w sklepie Windows Phone Marketplace. Dostępne do bezpłatnego pobrania jest łącznie osiem gier, z których większość normalnie kosztuje przynajmniej kilka złotych. Jedynie Temple Run: Oz oraz Temple Run: Brave kosztują 6,99 złotych.