Darmowe gry od Epic Games Store. Co w tym tygodniu?

Już dzisiaj będziemy mogli pobrać kolejne darmowe gry z Epic Games Store. Sprawdź, w co zagramy w tym tygodniu.

Godfall (fot. Gearbox)

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek Epic Games Store udostępni dzisiaj darmowe gry. Od godziny 17:00 będziemy mogli bezpłatnie dodać do swojej biblioteki Godfall Challenger Edition oraz Prison Architect. Oferta ważna jest do 16 grudnia.

Godfall Challenger Edition

Godfall: Challenger Edition to gra akcji z dużym naciskiem na elementy RPG. Akcja przenosi nas do fikcyjnego, fantastycznego świata, w którym wcielamy się w rycerza, który musi ocalić świat przed zagładą. W trakcie gry zwiedzimy różne lokacje i zmierzymy się z hordami wrogów. W walce wykorzystamy różnorodne rodzaje broni oraz indywidualne zdolności bohatera.

Zobacz również:

Prison Architect

Prison Architect to niezależna strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w dyrektora zakładu karnego. Naszym głównym zadaniem jest zarządzanie więzieniem. Na samym początku musimy zbudować placówkę a w kolejnych etapach gry zarządzać nią i sukcesywnie rozbudowywać. Na naszych barkach spoczywa dbanie o więźniów oraz personel. Musimy zapewnić im godne warunki do odsiadki oraz bezpieczeństwo. Wiadomo, że w więzieniu trafimy na różne osobowości, więc będziemy musieli zmierzyć się także z buntem, awanturami oraz próbami ucieczki.

Przypominamy również, że dziś do 17:00 możemy za darmo odebrać Dead by Daylight oraz while True: learn().

Zobacz także: God of War na PC - poznaliśmy wymagania sprzętowe


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: