Darmowe gry od Epic Games Store. Świetny horror w ofercie

Już dziś od godziny 17:00 będziemy mogli za darmo odebrać dwie gry z Epic Games Store.

Dead by Daylight (fot. Epic Games Store)

Już dzisiaj od godziny 17:00 w ofercie Epic Games Store pojawią się dwie darmowe gry, które będziemy mogli dodać do swojej biblioteki. W tym tygodniu za darmo otrzymamy Dead by Daylight oraz while True: learn(). Gry będziemy mogli pobrać do 9 grudnia.

Dead by Daylight

Dead by Daylight to sieciowa gra akcji, której rozgrywka opiera się na schematach znanych z kultowych horrorów. Grupa młodych ludzi jest atakowana przez psychopatycznego mordercę. Jako gracz wcielamy się w jednego z członków grupy lub w zabójcę. W zależności od tego kim jesteśmy, musimy uciec z obszaru zagrożenia lub dopaść i zamordować jak największą liczbę osób. W drodze do celu możemy korzystać z elementów otoczenia oraz specjalnych mocy (zabójca).

Zobacz również:

  • Najlepsze gry na Halloween – w te horrory warto zagrać w 2021 r.
  • W Daemon X Machina zagramy za darmo już za kilka dni
  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [24.01.2022]

while True: learn()

while True: learn() to niezależna gra, w której wcielamy się w programistę. Naszym zadaniem jest stworzenie technologii uczenia maszynowego. Jest to połączenie symulatora oraz gry logicznej.

Przypominamy, że dzisiaj do 17:00 możemy za darmo odebrać Antstream – Epic Welcome Pack oraz theHunter: Call of the Wild.

Zobacz także: Gry, w których czeka was brutalna śmierć