Darmowe kopie Visty i Microsoft Office 2007 w Wielkiej Brytanii

W jednym z blogów na witrynie MSDN pojawiła się informacja, że Microsoft planuje rozdać deweloperom 1000 darmowych kopii swych najnowszych produktów. Oprogramowanie będzie nagrodą za udział w imprezie online, która odbędzie się 19 stycznia na brytyjskiej witrynie Redmond.

W piątek 19.01 Microsoft planuje udostępnić wykłady dotyczące Microsoft Office 2007 oraz Visty. Kto je obejrzy, będzie miał szansę na wygranie pudełka z pakietem biurowym lub systemem operacyjnym.

Aby stać się właścicielem Office Professional lub Visty Ultimate, należy udzielić odpowiedzi na jedno pytanie. Konieczne jest również posiadanie adresu w Wielkiej Brytanii i odrobina cierpliwości - oprogramowanie zostanie wysłane dopiero wtedy, gdy brytyjski oddział korporacji otrzyma do niego dostęp, co ma się zdarzyć w lutym.

Jednocześnie przedstawiciel firmy ostrzega, iż pytanie będzie łatwe tylko dla deweloperów, którzy zapoznają się z opublikowanymi materiałami wideo. W ten sposób od chęci wyciągnięcia ręki po "prezent" mają zostać odcięci zwykli użytkownicy.