Darmowe starocie z netu

Ze strony brytyjskiej grupy Infinite Frontiers można pobierać darmowe i w pełni legalne gry komputerowe przeznaczone m.in. na Amigę, Amstrada, Commodore'a i PC.

Infinite Frontiers powstała w 1989 roku jako klub miłośników SF. Obecnie grupa jest organizacją typu non-profit, zajmującą się już nie tylko tematyką SF, ale również grami komputerowymi przeznaczonymi na starsze maszyny. W ramach swojej działalności Infinite Frontiers publikuje fanziny, współpracuje przy produkcji komercyjnych i darmowych gier na Amigę oraz organizuje w Wielkiej Brytanii różnego rodzaju konwencje, spotkania fanów itd.

Ważnym elementem działalności IF jest witryna internetowa, na której poza interesującymi informacjami z dziedzin leżących w obszarach zainteresowań członków grupy, znajdziecie ponad 200 starych gier i programów przeznaczonych na takie platformy jak Amiga, Amstrad, Atari (8-bit), Atari ST, Commodore 16, Commodore 64, Megadrive, MSX, PC, Sega Master System, SNES, Spectrum, Vic 20 czy ZX81. Wszystkie dostępne na łamach witryny tytuły umieszczone są za zgodą ich autorów lub wydawców i można je legalnie i za darmo pobrać ze strony. Osoby korzystające z usługi, IF prosi jednak o symboliczną dotację w wysokości 1 lub 2 funtów, która ma pomóc w utrzymaniu serwisu.

Adres witryny:

http://www.infinitefrontiers.0catch.com/