Darmowe szkolenie SEO: co to jest pozycjonowanie? czym się różni White Hat od Black SEO?

PC World oraz K2 Search organizują bezpłatne e-seminarium na temat optymalizacji stron WWW dla wyszukiwarek. Będzie można dowiedzieć się czegoś o jasnej i ciemnej stronie SEO, posłuchać o współczesnych modelach pozycjonowania i zadać ekspertowi dowolne pytanie na temat SEO, Google'a i trendów wśród pozycjonerów.

Szkolenie pt. SEO dla niecierpliwych zainteresuje z pewnością twórców stron internetowych, ale też właścicieli firm czy entuzjastów internetu i produktów Google'a. Maciej Kordowski, specjalista ds. pozycjonowania w K2 Search, wyjaśni m.in. czym jest SEO, jak dobrać model SEO dla swojej strony internetowej i jakie są zagrożenia związane z optymalizacją stron. Przedstawi również model pozycjonowania OxTxL, który składa się z trzech części: O jak Optymalizacja serwisu, T jak Treść i L jak Linkowanie, które pomnożone dają efekt prowadzonej kampanii.

E-seminarium rozpocznie się 23 września 2011 o godzinie 11:00. Każdy kto zarejestruje się na stronie szkolenia, otrzyma mailem darmowe zaproszenie wraz z instrukcją. Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer, przeglądarka i internet, a w jego trakcie będzie można zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji z ekspertem.

Zobacz również:

  • Jak wygląda Polski internet? Skąd przeglądamy polskie witryny WWW?