Darmowe tutoriale do Digital Fusion

Autorzy aplikacji do tworzenia efektów specjalnych Digital Fusion - eyeon Software, poinformowali o dostępności drugiej edycji kompilacji tutoriali objaśniających tajniki pracy z programem. Co więcej, tutoriale te są darmowe.

W potężnym pakiecie tutoriali znajdziemy omówienie podstawowych pojęć związanych z interfejsem Digital Fusion, systemu nawigacji, pracy z wykorzystaniem różnych narzędzi, stopniowo przechodząc do coraz bardziej skomplikowanych kwestii, takich jak korekcja kolorów, tworzenie konkretnych efektów oraz animacji. Każdy omówiony przykład jest wzbogacony materiałem filmowym. Jak podkreślają autorzy, druga edycja tutoriali będzie przydatna zarówno dla zaawansowanych użytkowników Digital Fusion, jak i tych, którzy dopiero rozpoczną przygodę w świecie filmowych efektów specjalnych.

Aplikacja Digital Fusion może się poszczycić już wieloma sukcesami na polu efektów specjalnych w przemyśle fimowym. Ostatnio, przy jej pomocy firma Digital Dimension zrealizowała niektóre ujęcia wchodzącego do polskich kin w tym tygodniu filmu "Ostatni Samuraj" z Tomem Cruisem w roli głównej.

Więcej o Digital Fusion: http://www.eyeonline.com

Darmowy pakiet tutoriali do Digital Fusion: http://www.eyeonline.com/techniques/courseware/courseware_ed2/cware2_link.html

Digital Dimension - twórcy efektów specjalnych: http://www.digitaldimension.com


Zobacz również