Darmowe zarządzanie wydrukiem fotografii

Dostępne są już kolejne wersje dwóch aplikacji firmy HP do obróbki i zarządzania zdjęciami cyfrowymi. Pierwsza z nich, Photosmart Essential 1.9, dostępna jest do pobrania za darmo ze strony firmy. Za bardziej rozbudowaną wersję tego narzędzia, Image Zone 5.0, trzeba juz zapłacić.

Photosmart Essential 1.9

Photosmart Essential 1.9

HP Photosmart Essential 1.9, program wcześniej znany pod nazwą Image Zone Express, umożliwia użytkownikowi zarządzanie, edycję i przesyłanie cyfrowych fotografii. W najnowszej edycji programu znalazło się kilka nowych funkcji, w tym opcje Holiday Card Packs, pomocne w tworzeniu spersonalizowanych cyfrowych kartek świątecznych (można to zrobić bardzo prosto - przeciągając wybrane zdjęcie do dostarczonego z programem szablonu).

Image Zone 5.0 oferuje bardziej zaawansowane opcje fotoedycji, m.in. funkcje zaawansowanego wyszukiwania plików, back-up i odzyskiwanie zdjęć. Należy wspomnieć, iż aplikacja ta jest po raz pierwszy rozpowszechniana jako samodzielny produkt, a nie jako dodatek np. do drukarek HP. Kosztuje ona 49 USD.

Pobierz program: Photosmart Essential 1.9


Zobacz również