Darmowy FPS na silniku Unreal Engine 3

Firma NetDevil wydała właśnie grę Warmonger, Operation: Downtown Destruction. Warto na nią zwrócić uwagę chociażby dlatego, że przy produkcji użyto słynnego silnika Unreal Engine 3. Dodatkowym plusem gry jest fakt, że jest ona... Darmowa.

NetDevil znana jest przede wszystkim z prac nad Auto Assault. Teraz firma zdecydowała się wypuścić na rynek grę opartą na silniku Unreal Engine 3. Jest to FPS o dosyć skomplikowanej nazwie: Warmonger, Operation: Downtown Destruction. Gra jest na razie dostępna jedynie na PC.

POBIERZ PLIK

Twórca gry zachwala swoją produkcję, czemu raczej trudno się dziwić. Warmonger ma podobno wnosić wiele świeżości do świata gier FPS. O tym jak jest naprawdę, może przekonać się każdy z graczy. Wystarczy bowiem wejść na oficjalną stronę tytułu i ściągnąć grę w jak najbardziej legalny sposób. Całość zajmuje jedynie 437 MB więc chyba warto poświęcić na to kilka chwil.

Przedstawiciele producenta zachwalają również efekty jakie udało im się osiągnąć w pracach nad grafiką. Pomimo małego rozmiaru gry wygląda to bowiem nieźle.

Gra po raz pierwszy została zapowiedziana w styczniu tego roku. Potem w marcu ukazały się pierwsze screeny i sprawa nieco ucichła. Teraz jednak NetDevil bardzo miło nas zaskoczył i wydał w końcu grę. Czekamy na wasze opinie.


Zobacz również