Darmowy Mass Effect 2 dla posiadaczy Dragon Age II

BioWare świętuje rynkowy sukces drugiej części gry Dragon Age. Z tej okazji firma postanowiła dać jej nabywcom darmowy dostęp do wcześniejszego hitu. Niezależnie od tego, czy gracz kupił wersję konsolową, czy PC, otrzyma on możliwość pobrania gry Mass Effect 2 dla Windows.

W pierwszych dwóch tygodniach Dragon Age II zostało kupione przez ponad milion osób. Nabywcy gry zostaną nagrodzeni kodem umożliwiającym darmowe pobranie Mass Effect 2. Firma BioWare umieściła tę informację na stronie DragonAge II.

Do 30 kwietnia można zgłaszać się po swoją nagrodę. Osoby, które kupiły Dragon Age II w wersji konsolowej także otrzymają Mass Effect 2 dla Windows. Oferta dotyczy możliwości darmowego pobrania gry PC z EA Store.

Zobacz również:

  • Mass Effect Legendary Edition - co się zmieniło w porównaniu do oryginału?

Aby uzyskać darmową kopię hitu BioWare potrzebny jest kod Online Pass. Jest on dołączany do zakupionej kopii Dragon Age II i wymaga aktywowania. Firma radzi, by po jego aktywacji odczekać 72 godziny przed podjęciem dalszych kroków. Oprócz tego potrzebne jest konto EA Account.

Przy pomocy danych z tego konta należy zalogować się na specjalnej stronie, gdzie trzeba wpisać kod Online Pass i nacisnąć Submit. W ten sposób uzyskiwany jest kod do Mass Effect 2. Teraz potrzebny jest EA Download Manager, który można pobrać ze strony EA. Po wpisaniu w nim kodu możemy za darmo pobrać Mass Effect 2.