Darmowy internet za pozostanie w domu od Play

W ramach akacji #ZostańWDomu Play uruchamia kolejną interesującą promocje. Od 28 kwietnia będzie można zdobywać nagrody w postaci darmowego internetu za... pozostanie w domu. Przedstawiamy jak dołączyć do inicjatywy i wygrywać darmowe gigabajty.

W tym trudnym dla wszystkim czasie sieć komórkowa Play już niejednokrotnie proponowała swoim użytkownikom atrakcyjne oferty i darmowe pakiety, które miały wspomóc codzienne obowiązki i aktywności. Tym razem, w ramach ogólnopolskiej akcji #ZostańWDomu, operator postanowił nagradzać swoich klientów darmowym internetem, który można zdobyć, pozostając w domu. Nie zabraknie elementu grywalizacji, który ma wspomóc budowanie społecznej odpowiedzialności. Na liczniku w aplikacji na bieżąco będzie wyświetlać się liczba osób pozostających w domu. Play podkreśla, że:

Akcja nie ma charakteru kontrolnego. Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę.

Darmowy internet za pozostanie w domu od Play

Jak wziąć udział w zabawie?

Aby wziąć udział w zabawie i zdobyć darmowe gigabajty internetu, należy potwierdzić swoją obecność w aplikacji Play24 za pomocą przycisku "Jestem w domu". Podczas trwania promocji można będzie go nacisnąć raz dziennie. Kolejne kliknięcie będzie możliwe po północy następnego dnia. 1 GB internetu otrzymają ci, którzy potwierdzą swoją obecność w domu przez trzy dni z rzędu. W ramach akcji będzie można uruchomić maksymalnie dziesięć takich pakietów - łącznie można uzbierać aż 10 GB darmowego internetu.

Zobacz również:

  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]
  • Świetna promocja w Play: routery 4G i 5G nawet o 700 zł taniej!
Darmowy internet za pozostanie w domu od Play

Ogólnopolska akcja rusza od 28 kwietnia i będzie aktywna przez 30 dni. Z promocji mogą skorzystać klienci ofert abonamentowych, na kartę oraz MIX. Na zdobycie darmowych gigabajtów danych każdy ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w którym została aktywowana. Udział w grze nie wyklucza korzystania z innych ofert promocyjnych Play. Akcja będzie dostępna dla użytkowników aplikacji od wersji 6.15.

Darmowy internet za pozostanie w domu od Play

Przeczytajcie również jak rozwiązać problemy z Wi-Fi w Windows 10.