Darmowy weekend z Diablo 3 - otwarta beta dla każdego

W ten weekend Blizzard udostępnia Diablo 3 za darmo. Oficjalna premiera gry odbędzie się 15 maja, ale już dzisiaj możemy zagrać w trzecią odsłonę szatańskiej gry.

Diablo 3

Do 15 maja, kiedy odbędzie się premiera Diablo 3, został jeszcze niecały miesiąc. Otwarta beta to dla firmy Blizzard generalna próba testu serwerów przed oficjalną premierą. 20 kwietnia (piątek) od godz. 21:00 będziemy mogli sprawdzić własnoręcznie najbardziej oczekiwana grę roku.

Jak zagrać w Diablo 3 za darmo?

Wystarczy zarejestrować się w usłudze Battle.net i pobrać klienta wersji beta. Jeżeli już macie konto, to możecie od razu zacząć pobierać grę. Instalka Diablo 3 trochę waży (ok. 3,8GB), więc warto zacząć pobierać grę już teraz. Otwarta beta Diablo 3 będzie dostępna do 23 kwietnia (poniedziałek) do godziny 19.00.

Diablo 3 - co daje otwarta beta?

Otwarta beta Diablo 3 zawiera 5 klas postaci oraz daje możliwość gry aż do 13 poziomu. Zagrać mogą zarówno użytkownicy Windows jak i Mac OS. Otwarta beta Diablo 3 oferowana jest w języku angielskim, francuskim i niemieckim.

Komentarz

Diablo 3 zbliża się nieubłaganie. Miło, że każdy ma okazję sprawdzić, czy warto tę grę kupić. Zwłaszcza w czasach, gdy wersje demonstracyjne ważnych gier są spotykane mniej więcej tak często jak dinozaury. Sam jest ciekaw jak prezentuje się Diablo 3 i czy ma potencjał na grę roku 2012...

A co Wy myślicie o nadchodzącym Diablo 3?