Darth Vader na USB

Firma Mimoco, znana z produkcji tzw. mimobotów (czyli pamięci flash w nietypowych obudowach) zaprezentowała stworzoną we współpracy z firmą Lucasfilm limitowaną edycję mimobotów wzorowanych na postaciach z Gwiezdnych Wojen. Wyprodukowanych ma być jedynie 3,5 tysiąca egzemplarzy, więc chętni powinni się jak najszybciej ustawić w kolejce.

Seria będzie składała się z czterech modeli, jednak na razie zaprezentowany został tylko jeden - Darth Vader - na którego przyjmowane są zamówienia. Pozostałe trzy mają być ogłoszone niebawem. Każdy z pendrive'ów będzie dostępny w trzech pojemnościach 1, 2 oraz 4 GB. Jako część porozumienia producenta z firmą Lucasfilm, każdy egzemplarz będzie wstępnie zapełniony różnego rodzaju multimediami nawiązującymi do filmów z serii Star Wars. Znajdą się wśród nich trailery, muzyka, gotowe do użycia avatary, czy też tapety na pulpit.

Darth Vader na USB

Darth Vader Star Wars mimobot Series 1

Mimoboty są wyposażone w interfejs Hi-Speed USB 2.0 i są kompatybilne z systemami z rodziny Windows, ale także z MacOS X. Model 1GB ma kosztować 80 USD, a największy - 4GB - 170 USD. W sprzedaży mają się pojawić na początku przyszłego roku.

Na stronie producenta jest konkurs, w którym można wygrać całą pierwszą serię 4GB mimobotów. Wystarczy poprawnie odgadnąć pozostałe trzy postaci z serii.

Więcej informacji