DataTraveler Limited Edition - pendrive'y kolorowe jak pisanki

Firma Kingston Digital Europe wprowadziła do swojej oferty limitowaną edycję pamięci Kingston DataTraveler. Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów niecodzienną stylistyką - jest równie kolorowe jak nasze tradycyjne pisanki.

Testy PC Worlda - pamięci flash

Kingston DataTraveler Limited Edition

Kingston DataTraveler Limited Edition

Firma Kingston przygotowała cztery różne projekty pamięci DataTraveler Limited Edition, które przeznaczone są przede wszystkim dla osób chcących wyróżnić się w tłumie. Są to wersje noszące oznaczenia Red, Flower, Geometric i Boca. Wszystkie cechują się pojemnością 4 GB, natomiast ostatnia, która nawiązuje stylistyką do projektu jednej z najpopularniejszych płyt Rolling Stonesów, dostępna jest również w wersjach o pojemności 8 GB i 16 GB. Warto też wspomnieć, że urządzenia wyposażone zostały w suwak pozwalający na schowanie wtyku USB podczas ich przenoszenia.

"Nowe produkty cechuje jakość i funkcjonalność typowa dla pamięci Kingston DataTraveler, a dodatkowo klienci mają szansę wyboru jednej z czterech wyjątkowych szat graficznych." - zachwala nowy produkt Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology.

Ceny dostępnych przez krótki czas pamięci zostały ustalone na następującym poziomie: 4 GB - 49 zł, 8 GB - 89 zł, 16 GB - 169 zł.