Dauntless doczeka się ogromnej aktualizacji już w przyszłym tygodniu

Dauntless - gra akcji inspirowana serią Monster Hunter, okazała się ogromnym sukcesem. Twórcy już w przyszłym tygodniu wypuszczą pierwszą aktualizację z nową zawartością.

Dauntless to produkcja przygotowana przez niewielkie studio Phoenix Labs. Twórcy od pierwszej prezentacji tytułu nie ukrywali, że inspiracją dla nich jest seria Monster Hunter od Capcomu. Finalnie gra zadebiutowała pod koniec maja bieżącego roku, zainteresowanie Dauntless było tak ogromne, że serwery gry z trudem wytrzymywały napór graczy. Po burzliwych pierwszych tygodniach, Phoenix Labs ujawniło zawartość pierwszej dużej aktualizacji.

Rozszerzenie pod nazwą "Fortune & Glory" trafi na serwery gry już w przyszłym tygodniu - 16 lipca. Na jakie nowości możemy liczyć? Przede wszystkim do gry zawitają próby Lady Luck, nowej postaci niezależnej, która pojawi się w grze. Lady Luck zlecać nam będzie wyjątkowe wyzwania, podczas których będziemy musieli zmierzyć się z wyjątkowo potężnymi behemotami. Dodatkowo, żeby nie było nam za łatwo, wyzwania będą posiadać unikalne modyfikatory wpływające na potyczkę.

Zobacz również:

  • FIFA 22 – premiera, wymagania, demo. Sprawdź, co wiemy [Aktualizacja 22.09.2021]

Warto się jednak "przemęczyć" bowiem za ukończenie prób Lady Luck, otrzymamy specjalną walutę, którą możemy wydać w sklepie tajemniczej pani na ulepszenia i dodatki do posiadanego przez nas wyposażenia. Co więcej, najwięksi śmiałkowie, którzy ukończą próby na najwyższym poziomie trudności, będą mieli szansę zdobyć wyjątkowe elementy do personalizacji postaci. Co tydzień na graczy ma czekać nowa próba, więc warto będzie regularnie zaglądać do Dauntless.

Kolejną nowością jest tzw. Ściana Mistrzów, na której pojawiać się będą imiona graczy, którzy w danym tygodniu najszybciej ukończyli próby Lady Luck. Do gry zawitają również, aż dwa nowe "Hunt Passy". W najbliższym sezonie będziemy mogli zdobyć stroje inspirowane piratami.

Dauntless doczeka się ogromnej aktualizacji już w przyszłym tygodniu

Pamiętajcie, że Dauntless to gra darmowa i każdy posiadacz konsol PlayStation 4, Xbox One bądź PC może po nią sięgnąć już teraz.