David Hasselhoff... królem Internetu?

Popularność aktorów zależy od wielu czynników i bardzo często się zmienia. Próbując ją ocenić w oparciu o środowisko internautów można dojść do zaskakujących wniosków. Pewnie nikt by się nie spodziewał, że obecnie najbardziej popularnym wśród młodych Brytyjczyków aktorem jest... David Hasselhoff!

Brytyjski serwis Pipex przeprowadził badania mające na celu wyłonienie najbardziej popularnego aktora wśród młodych użytkowników Internetu. Uzyskane wyniki są dosyć zaskakujące. Okazało się, że jest nim znany m.in. z serialu "Knightrider" i "Słoneczny patrol" David Hasselhoff. Zwycięzcę wyłoniono poprzez ankietę, w której pytano internautów o to, która z gwiazd najczęściej wymieniana jest przez nich w e-mailach wysyłanych do przyjaciół. W kategorii wiekowej 16-24 bezapelacyjnie zwyciężył "The Hoff" (czyli Hasselhoff) - wskazało go ponad 30% głosujących.

"Jestem zachwycony z ukoronowania mnie na "Króla Internetu". To świetny sposób aby pozostać w kontakcie z moimi fanami na całym świecie" - cieszy się aktor.

Warto dodać, że w czołówce znaleźli się też Brad Pitt, Tom Cruise i Michael J.Fox. Sporo im jednak brakuje, aby dogonić Davida. Wśród pań największą popularnością cieszą się Britney Spears (25%), Paris Hilton, Victoria Beckham oraz Angelina Jolie.