Dead Cyborg - darmowa przygodówka sci-fi ze sporym potencjałem

Niezależny deweloper Endre Barath stworzył przygodówkę Dead Cyborg. Oferuje ona bardzo ładną grafikę przedstawiającą rozgrywkę z punktu widzenia pierwszej osoby. Epizod pierwszy można już za darmo pobrać ze strony producenta. Kolejne ukażą się jeśli twórca uzyska odpowiednie dotacje.

Dead Cyborg oferuje robiącą bardzo pozytywne wrażenie grafikę oraz klasyczną rozgrywkę znaną z przygodówek, w której główną role odgrywa historia i rozwiązywanie zagadek. Deweloper Endre Barath przygotował grę tak, by przypadła do gustu fanom eksploracji plansz w grach FPS, którzy nie przepadają za nadmiarem akcji.

Twórca gry jako swoje inspiracje podaje autorów science fiction takich jak Lem, Dick i Bradbury. Same mapy i stylistyka grafiki są bardzo klimatyczne i zachęcające.

Zobacz również:

  • Crying Suns - kosmiczna gra za darmo od Epic Games
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Sprawdź najciekawsze promocje! [26.11.2021]

Gra ma składać się z łącznej liczby pięciu epizodów. Pierwszy można już pobrać z oficjalnej strony producenta. Nie trzeba za niego płacić, choć można przekazać producentowi dotację. Jeśli gra się wam spodoba, to warto przekazać autorowi pewną kwotę, gdyż od kwestii finansowych zależeć ma wydanie kolejnych 4 epizodów.

Dead Cyborg działa na PC, Macu i Linuksie. Poniżej znajduje się pierwszy trailer gry, a pobrać można ją z oficjalnej strony.