Dead Island 2 i Saints Row 5 - pokaz gier Koch Media już w czerwcu?

Firma Koch Media, do której należą m.in. takie marki jak: Dead Island czy Saints Row ujawniła datę konferencji podczas E3 2021.

Koch Media w ostatnich latach stał się jednym z najciekawszych producentów gier wideo. Dlaczego najciekawszym? Bowiem firma postanowiła zainwestować w wiele interesujących zespołów i marek, które nie wzbudzały zainteresowania większych wydawców. Dzięki temu możemy liczyć m.in. na kolejne odsłony takich serii jak: Dead Island, Saints Row czy Kingdom Come. Przy okazji warto dodać, że Koch Media to firma macierzysta wydawcy Deep Silver, który w swoim portfolio ma jeszcze tak uznane tytuły jak Metro czy Chivalry.

Przedstawiciele Koch Media potwierdzili właśnie, że zorganizują własną prezentację na E3 2021 w ramach Summer Games Fest. Wydarzenie Koch Primetime odbędzie się 11 czerwca o godzinie 9:00 czasu polskiego. Czego możemy się spodziewać? Wydawca nie chciał nam uchylić nawet rąbka tajemnicy, ale branżowy leakster - MauroNL, donosi, że możemy liczyć na prezentację długo wyczekiwanych produkcji. Głównymi bohaterami konferencji Koch Media mają być Saints Row 5, Dead Island 2 oraz następca udanego RPG Kingdom Come Deliverance.

Zobacz również:

  • Kingdom Come Deliverance - Royal Edition w świetnej cenie. Sprawdź promocję

Spodziewajcie się wieści na temat Dead Island 2, Saints Row 5, sequela Kingdom Come i nie tylko - MauroNL.

Warto przypomnieć, że Dead Island 2 po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć już w 2014 roku. Jednak od tamtej pory projekt był ciągle zmieniany i przebudowywany. Obecnie pracuje nad nim już trzecie studio - Dambuster Studios, dwa poprzednie zostały zwolnione. Miejmy nadzieję, że tym razem uda się wreszcie doprowadzić produkcję do szczęśliwego finału.

Zobacz również: Dying Light 2 z pokazem rozgrywki. Ten gameplay musicie zobaczyć!