Dead Island Riptide Special Edition w przedsprzedaży

Special Edition Dead Island Riptide to DLC do cieszącej się dużą popularnością gry akcji. Co przyniesie wydanie specjalne i ile będzie kosztować?

Grę w polskiej wersji językowej można nabyć w atrakcyjnej cenie - 89,90 zł na platformę PC oraz 189,90 zł na PS3 oraz Xbox360. Już teraz można ją zamówić w sklepie Wirtualny Punkt. Dodatkowo została także potwierdzona polska data premiery gry, która będzie miała miejsce 26 kwietnia.

Riptide PC

Riptide PC

Dead Island Riptide Special Edition, której ilości są ograniczone, zawiera DLC, a w nim: nową broń, dodatkowe XP, ekskluzywny sklep z przedmiotami oraz zestaw specjalnych skinów dla postaci bohaterów. dostępna jest w sklepie Wirtualny Punkt.

di-riptide_survivor-pack-dlc

di-riptide_survivor-pack-dlc

"Chcemy sprawić miłą niespodziankę fanom gry Dead Island, dlatego udostępniamy wersję Special Edition w takiej samej cenie, w której będzie dostępna wersja zwykła. Mamy nadzieję, że zombiaki w specjalnej odsłonie przypadną do gustu naszym graczom." - komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu na rynku polskim firmy Techland.

di-riptide_fashion-victim-dlc

di-riptide_fashion-victim-dlc

UWAGA!Wersja ta nie będzie dostępna później w oficjalnej sprzedaży.