Dead Island Riptide - znamy cenę

Wydawnictwo  Techland  z przyjemnością  informuje,  że  znana jest już cena długo wyczekiwanej pozycji, kontynuacji najlepiej sprzedającej się polskiej gry na świecie. Mowa o Dead Island Riptide.

Dead Island Riptide zostanie wydana w polskiej wersji językowej w bardzo dobrej cenie - 89,90 zł na platformę PC oraz 189,90 zł na PS3 oraz Xbox360. Najwyższa pora powrócić do  tropikalnego raju pełnego zombie.  Tym razem Techland zaprasza na Palanai,  wyspę  w tym samym archipelagu, jednak tak bardzo odmienną  od urokliwej Banoi.

DIR_logo

DIR_logo

"Dead Island pokochały miliony ludzi na całym świecie. Już niedługo pojawi się  jej  nowa odsłona - Riptide. Wydawnictwo Techland przygotowuje dla fanów niespodziankę związaną z polską premierą. Więcej informacji niebawem." - komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Dead Island Riptide

Dead Island Riptide

Dead Island Riptide to kontynuacja światowego hitu. Razem z przyjaciółmi kolejny raz musimy odeprzeć atak hord zombie, wykorzystując w tym celu wszelkie dostępne narzędzia -  od  noża przez maczetę, broń palną i wiele innych.  Gra zawiera dobrze znane fanom rozwiązania dotyczące rozgrywki, ale wprowadza także wiele nowości. Są to m.in. mechanika gry obronnej w przygotowanych przez siebie fortyfikacjach, rozwinięty multiplayer dostarczający nowych funkcji komunikacyjnych, a także jeszcze bardziej realistyczne warunki pogodowe  -  od prażącego słońca, po ulewny deszcz.

Riptide to także nowa postać, nowe zombie, nowe pojazdy - w tym łodzie i... jeszcze więcej adrenaliny. Marka Dead Island to aktualnie najlepiej  i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy. Poniżej pozwalam sobie przedstawić swój gameplay z Dead Island.