Dead Island - robaki opóźniają premierę DLC

Jak się okazało martwa wyspa jest zarobaczona bardziej niż można było przypuszczać. Plaga jest tak przeogromna, że zdołała o zgroza opóźnić pierwsze, zapowiedziane na ten miesiąc DLC.

Jak donosi Deep Silver zapowiedziana paczka będzie opóźniona. Stan rzeczy spowodowany jest sporą ilością bugów w grze. Tym samym, priorytetem Techland jest obecnie uporanie się właśnie z tym problemem. Pomimo smutnej dla graczy informacji, cieszy fakt, że deweloper podchodzi do całej sprawy fair. Z drugiej jednak strony można było bardziej dopieścić Dead Island, tak by nie było obecnie problemu.

Dead Island - robaki opóźniają premierę DLC

Gińcie robaki!

Mam chociaż nadzieję, że zbliżające się (teraz nieco wolniej) Bloodbath jest naprawdę tak dobre jak zapowiadają twórcy. Co ciekawe Xbox 360 już doczekała się stosownej, pierwszej łatki. Prace nad poprawkami wersji PS3 podobno trwają i ich efekty poznamy na dniach. Boję się, że na jednym patchu się nie skończy i chciałbym w tym przypadku się pomylić.

Zobacz również:

  • Dead Island 2 i Saints Row 5 - pokaz gier Koch Media już w czerwcu?
  • Dying Light 2 - premiera, wymagania, nowości i zmiany [Aktualizacja 1.12.2021]

Dead Island miał już premierę jakiś czas temu, a więc warto spojrzeć jak świat ocenia nasz rodzimy horror. Rzućcie też okiem (lub dwoma) na premierowy zwiastun - warto.