Dead Mans Hand - pełna wersja gry do pobrania

Firma Atari udostępniła wersję 'trial' osadzonej w realiach dzikiego zachodu strzelaniny FPP Dead Mans Hand - plik jest pełną wersją gry, z tym że pozwala na zabawę tylko przez dwie godziny.

Gra powstała w oparciu o silnik graficzny Unreala, a jej akcja została osadzona w realiach dzikiego zachodu. Gracze wcielają się w kowbojów, których ulubionymi zajęciami są burdy 'saloonowe', pojedynki rewolwerowe, pościgi konne i zabawa z baryłkami wypełnionymi prochem.

W Dead Mans Hand wcielimy się w rewolwerowca El Tejón, który podróżuje wraz z jednym z najbardziej bezwzględnych gangów dzikiego zachodu – The Nine. El Tejón zostaje jednak zdradzony przez szefa bandy, któremu poprzysięga zemstę obiecując śmierć każdemu członkowi gangu. W grze nie zabraknie więc szalonych pościgów, strzelanin i saloonowych bijatyk. Dead Mans Hand oferuje kampanię składającą się z dwudziestu misji, a do dyspozycji graczy oddano, dziewięć popularnych w tamtym okresie rodzajów broni palnej. Zresztą zobaczcie sami – plik można pobrać już z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1813&sys=gry


Zobacz również