Dead Space 4 coraz bardziej pewne. Mamy nowe informacje

Zdaje się, że pogłoski dotyczące kontynuacji kultowej serii horrorów stają się bardziej pewne. Mogą o tym świadczyć kolejne kroki poczynione przez Electronic Arts.

fot. EA

W ostatnim czasie pojawiło się kilka informacji na temat możliwej kontynuacji kultowego horroru od EA, czyli Dead Space. Teraz pojawiła się kolejna poszlaka, która może wskazywać, że wcześniejsze przecieki są rzeczywiście prawdziwe. Jeden z użytkowników opublikował na Twitterze swoje odkrycie. Chodzi o oficjalny kanał gry na YouTube. Do tej pory jako avatar widniała tam grafika z trzeciej części gry. Aktualnie została ona podmieniona na ogólny motyw kojarzący się z Dead Space. Jest to pierwsza aktywność na koncie od momentu publikacji trailera DLC do trzeciej części, która miała miejsce 8 lat temu.

Mówi się, że Dead Space 4 jest tworzone przez studio Motive, które ma na koncie takie tytuły jak Star Wars Squadrons oraz produkowane w kooperacji z EA, Star Wars Battlefront 2. Więcej informacji i ewentualnego potwierdzenia tych rewelacji powinniśmy się spodziewać podczas EA Play Live, które jest zaplanowane na 22 lipca tego roku.

Zobacz również:

Zobacz także: Pokaz gier Sony już niebawem? Poznaliśmy pierwsze szczegóły