Dead Synchronicity - artystyczna i wyjątkowa przygodówka z polską lokalizacją

Dead Synchronicity, artystycznie wykonana przygodówka, która z miejsca została okrzyknięta produkcją wybitną i obsypana licznymi nagrodami, już w przyszłym miesiącu będzie wydana w Polsce dzięki Techland.

Przygotowując się do wydania tej wyjątkowej i bardzo dojrzałej produkcji, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia polskim graczom, nawiązaliśmy współpracę z ekspertami tego gatunku – polską wersję językową przygotowaliśmy ze wsparciem Przygodomania.pl.

„Byliśmy pod ogromnym wrażeniem Dead Synchronicity i czuliśmy się zaszczyceni, mogąc wnieść swój wkład w polskie wydanie. To było prawdziwe wyzwanie, gdyż tytuł skierowany jest do dojrzałych odbiorców, ukazując ludzkość na skraju przepaści - gdy w obliczu zagrożenia ujawniają się najniższe i najgorsze instynkty. Dawno nie było tak dojrzałej przygodówki, która swoją oprawą tak podbija niezwykle mroczny klimat. Cieszymy się niezmiernie mogąc dołożyć swoją cegiełkę do tego, by polscy gracze mogli poznać tą niezwykła historię w swym ojczystym języku” – Urszula Kuchmistrz, Przygodomania.pl.

W Dead Synchronicity wcielamy się w postać Michaela, człowieka bez przeszłości, który aby odzyskać swoją tożsamość, musi odkryć prawdę o tym, co doprowadziło ludzkość na skraj przepaści. Atmosfera dystopii i mroczna wizja przyszłości, pełnej bezwzględnych ludzi, obozów śmierci i zagłady, zostały podane w komiksowej oprawie, utrzymanej w unikalnym, ekspresjonistycznym stylu - z postaciami o ostrych, geometrycznych kształtach. Oprawę domyka ścieżka dźwiękowa autorstwa niezależnej grupy Kovalski, zapewniając wspaniałą immersję tego świata i dojrzałego tematu.

Dead Synchronicty pojawi się na rynku w polskiej wersji językowej w dniu 20 sierpnia w wersji na PC w cenie 59,90 zł.