Deadpool 3 - gdzie oglądać online? Czy będzie na Netflix?

Poznaliśmy datę premiery 3 części Deadpoola. Wiele osób już teraz zastanawia się, gdzie będzie można obejrzeć film w sieci.

Deadpool (fot. Marvel)

Deadpool 3 zadebiutuje w kinach dopiero 6 września 2024 roku. Do tego momentu pozostało jeszcze mnóstwo czasu, i wiele może się na przestrzeni dwóch lat zmienić, jednak aktualnie mamy szczerą nadzieję, że nic w tej kwestii się nie zmieni. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jaka będzie fabuła filmu, jednak już teraz na podstawie dwóch poprzednich odsłon możemy się spodziewać, że czeka nas prawdziwa jazda bez trzymanki. Wiele osób także już teraz zastanawia się, gdzie poza kinami będzie można obejrzeć Deadpool 3.

Deadpool 3 - gdzie oglądać online? Czy będzie na Netflix?

W dniu premiery, przynajmniej zgodnie z aktualnymi założeniami, Deadpool 3 pojawi się tylko i wyłącznie w kinach. Przez kilkadziesiąt pierwszych dni nie będzie możliwości, aby obejrzeć film legalnie w internecie. Na pewno też nie będzie dostępny na platformie Netflix.

Zobacz również:

  • Ten horror określany jest mianem "filmu przeklętego". W Polsce obejrzymy go tylko przez 3 dni

Zgodnie z aktualnymi prawami na wyłączność, pierwszym i najprawdopodobniej jedynym serwisem streamingowym na jakim pojawi się Deadpool 3 będzie Disney Plus. Poszerzy on wówczas bogatą już bibliotekę Marvela, która dostępna jest na tej platformie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: