Debata: Duda i Komorowski online – gdzie obejrzeć

Dzisiaj rozpocznie się debata prezydencka w której wezmą udział ubiegający się o urząd Andrzej Duda i urzędujący prezydent Bronisław Komorowski. Transmisję będzie można oglądać na kilku stacjach nadawanych w ramach telewizji linearnej. Dostępny będzie też streaming online w internecie.

Debata prezydencka rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:35 i będzie emitowana jednocześnie na antenie takich stacji jak TVN, TVN24 i TVN24 Biznes i Świat. Weźmie w niej udział dwóch kandydatów, na których będzie można oddać głos w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Podczas debaty Duda - Komorowski o godzinie 19:35 w studiu TVN obecni będą dziennikarze, którzy będą zadawać kandydatom pytania. Wśród nich znalazły się takie osoby jak Monika Olejnik, Bogdan Rymanowski i Justyna Pochanke.

źródło: TVN24

źródło: TVN24

Debata podzielona została na trzy bloki tematyczne, a za każdy z nich będzie odpowiedzialny inny dziennikarz. Monika Olejnik będzie pytać Andrzeja Dudę i Bronisława Komorowskiego o politykę, Bogdan Rymanowski o gospodarkę i sprawy społeczne, a Justyna Pochanke o politykę zagraniczną.

Transmisja z debaty Duda - Komorowski będzie dostępna nie tylko w linearnej telewizji TVN, TVN24, TVN24 BiS (Biznes i Świat), ale także online. Debatę będzie można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji Player.pl, czyli odtwarzacza wideo na żądanie (VOD) od stacji TVN. Debatę będzie można obejrzeć za darmo.

Debata Duda - Komorowski online w Player.pl

Debata Duda - Komorowski online w Player.pl

Transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać nie tylko na smartfonach, tabletach i telewizorach smart TV, ale też na komputerach z przeglądarką internetową. Bez żadnych opłat będzie można debatę Duda - Komorowski online na stronie internetowej tvn24.pl.