Debiut Cleanera 5 w RealSystem

Media 100 opublikowała wersję programu do kompresji i edycji wideo Cleaner 5, przystosowaną do współpracy ze strumieniowymi systemami RealVideo i RealAudio.

Nowa edycja programu do edycji i kompresji plików wideo Cleaner 5, firmy Media 100 została przystosowana do współpracy z systemami RealVideo i RealAudio oferowanymi przez RealNetworks.

Cleaner 5 umożliwia teraz użytkownikom technologii Real tworzenie strumieniowych plików wideo odtwarzanych za pomocą RealPlayera.

Przedstawiciele Media 100 określili swój produkt jako 'pierwszy program do tworzenia strumieniowych plików multimedialnych typu 'camera-to-Web', który umożliwia nadawcom sieciowym tworzenie interaktywnej strumieniowej zawartości przeznaczonej do publikacji w Internecie'.

'W obliczu 155 milionów zarejestrowanych użytkowników RealPlayer na całym świecie, potrzeba stworzenia dla nich wizualnych wrażeń o najwyższej, możliwej jakości jest nie do odparcia', oświadczył CEO Media 100, John Molinari.

RealVideo 8 pozwala na strumieniowe przekazywanie przez Sieć materiałów wideo z jakością obrazu klasy VHS z wykorzystaniem standardowych połączeń interentowych oraz multimedialnych audycji o jakości zbliżonej do DVD za pośrednictwem szerokopasmnowych, szybkich łącz sieciowych.

www.realnetworks.com

www.media100.com


Zobacz również