Debiut pozbawionej reklam usługi Outlook.com Premium

Usługa Outlook.com Premium została udostępniona amerykańskim użytkownikom. Decydując się na nią pozbędą się oni całkowicie reklam. Oczywiście nie jest to oferta darmowa.


Outlook.com Premium

W październiku 2016 roku Microsoft rozpoczął testy usługi Outlook.com Premium. Dzisiaj amerykańska firma poinformowała o jej udostępnieniu. Niestety, póki co, mogą z niej korzystać jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Co oferuje?

Wersja Premium zapewnia użytkownikom skrzynkę pocztową całkowicie pozbawioną niechcianego dodatku w postaci reklam. Jeżeli mają oni domenę mogą podłączyć ją pod Outlook.com bez dodatkowych opłat. Ponadto do ich dyspozycji oddano pięć spersonalizowanych adresów e-mail oraz udoskonalono udostępnianie kalendarza, kontaktów i dokumentów.

Zobacz również:

Outlook.com Premium - ile kosztuje?

Subskrypcja za usługę Outlook.com Premium została wyceniona na 50 USD rocznie. Chętni, którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty przed końcem marca zapłacą 20 USD.

Outlook.com Premium - kiedy dostępny dla innych?

Niestety obecnie nie mamy żadnych informacji, kiedy usługa Outlook.com Premium zostanie udostępniona w innych regionach. Wydaje się jednak, że możemy być pewni, iż prędzej czy później do tego dojdzie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: