Debiutują słuchawki bezprzewodowe Fresh’ N Rebel Clam ANC z aktywną redukcją szumów

Oferta holenderskiej marki audio Fresh’ N Rebel powiększyła się w ostatnim czasie o bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów. Model Clam ANC zadebiutował przy okazji wrześniowych targów IFA 2018 w Berlinie i już teraz trafia do sklepów na terenie całej Europy. Czym może do siebie przyciągnąć potencjalnych konsumentów?

Słuchawki Fresh’ N Rebel Clam ANC

Nauszniki bezprzewodowych słuchawek Fresh’ N Rebel Clam ANC zostały wykonane ze skóry proteinowej. Powstaje ona przez połączenie specjalnej żywicy z proteinowym proszkiem uzyskanym ze skorupek jajek. Umieszczone w nausznikach poduszki dopasowują się do kształtu uszu użytkownika i nie powodują dyskomfortu. Składana konstrukcja pozwala łatwo przewozić słuchawki w plecaku lub torbie. Przetworniki w środku mają średnicę 40 mm.

System aktywnej redukcji szumów (ANC - Active Noise Cancelling) bazuje na mikrofonach rejestrujących dźwięk na zewnątrz słuchawek. Następnie nakłada się go na bazowy sygnał przy odwróceniu fazy i w ten sposób oba wzajemnie się niwelują. To rozwiązanie znacznie poprawia komfort słuchania muzyki w zatłoczonych i głośnych miejscach. Słuchawki Fresh’ N Rebel Clam ANC korzystają z łączności bezprzewodowej przez protokół Bluetooth.

Fresh’ N Rebel Clam ANC

Fresh’ N Rebel Clam ANC

Wbudowana bateria zdaniem producenta pozwoli na 35 godzin pracy. Ładowanie odbywa się przez port microUSB dołączonym do zestawu kablem i trwa mniej więcej 3 godziny. Sterowanie odtwarzaniem i głośnością zapewniają umieszczone na obudowie przyciski. Znajdziemy tam również niewielki mikrofon służący do prowadzenia rozmów telefonicznych. Słuchawki ważą zaledwie 260 gramów. Wyceniono je na 149,99 euro.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących