Defiance wkrótce

Już niebawem do rąk graczy trafi najnowszy tytuł Eidos Interactive i studia Crystal Dynamics - gra Legacy of Kain: Defiance.

Defiance to kolejny rozdział bestsellerowej serii gier akcji Legacy of Kain, który po raz pierwszy w historii umożliwi graczom wcielenie się w dwóch bohaterów ze świata Legacy of Kain - Raziela i Kaina. Kain jest półbogiem, a Raziel demonicznym aniołem śmierci. Każdy z nich, wyposażony w legendarny miecz Reaver, musi przebyć trudną wędrówkę przez świat pełen konfliktów i intryg. Odkryj ich przeznaczenie i pokonaj moce ciemności, które chcą rzucić Kaina i Raziela w odmęty piekielne.

Na drodze wampirów podczas rozgrywki staną członkowie elitarnych jednostek Serafan Wariors i łowcy wampirów. W walce bohaterom pomagać będzie magiczny miecz, który może dodatkowo razić piorunami, ogniem i lodem.

Światowa premiera gry przewidziana jest na 6 lutego br. Polski wydawca gry, Cenega Poland nie precyzuje dokładnej daty premiery gry – wiemy tylko ,że będzie to luty br. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej i będzie kosztować 139,90 zł.

Oficjalna strona gry:

http://www.eidosinteractive.com/games/info.html?gmid=142


Zobacz również