Dekolt do wynajęcia

Masz firmę, ale nie stać cię na kosztowną promocję w mediach? Tradycyjne formy reklamy uważasz za mało atrakcyjne i nieskuteczne? 27-letnia Angel Brammer wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom, oferując do wynajęcia na aukcji portalu eBay... swój dekolt.

27-letnia mieszkanka szkockiego Greenock, posiadaczka biustu o wymiarach 42GG, oferuje swój dekolt 'do zagospodarowania' na 15 dni. W jej oświadczeniu czytamy: "Na tej części mojego biustu, którą wolno publicznie odsłaniać, będę nosić przez 15 dni logo firmy, hasło reklamowe lub link do strony www w fomie tymczasowego tatuażu." Tatuaż reklamowy nie może przekraczać wymiarów 23 x 13 cm.

Dekolt do wynajęcia
W okresie obowiązywania umowy, Brammer pozwoli się fotografować. Zastrzegła jednak, iż nie zgodzi się reklamować sekt religijnych, haseł nawołujących do nienawiści rasowej ani stron www o takiej tematyce. Ciekawie w kontekście umiejscowienia reklamy na ciele Brammer wydaje się jej zastrzeżenie, że w przypadku, gdy propozycje tatuaży reklamodawców będą zbyt wyzywające, powinni oni złagodzić ich wymowę.

Zobacz również:

  • Xbox One X za 50 000 zł? W Polsce możemy kupić prawdziwego Białego Kruka
  • Lista niebezpiecznych aplikacji na Android. Tych aplikacji nie instaluj!

Dekolt Angel Brammer osiągnął do tej pory cenę 41 funtów. Nie dysponujemy niestety żadnym zdjęciem przedstawiającym kobietę z dalszej perspektywy. Polscy internauci zainteresowani ofertą przedsiębiorczej Szkotki powinni się jednak pośpieszyć - zakończenie aukcji w najbliższy poniedziałek.

Brammer zainspirowała się ofertą innego ogłoszeniodawcy z portalu eBay, który zaoferował potencjalnym reklamodawcom swoje czoło (chciał on oczywiście za opłatą, umieścić na czas 30 dni tymczasowy tatuaż z logo zainteresowanej firmy).

Jest to kolejne z cyklu dziwacznych ogłoszeń, zamieszczonych na portalu aukcyjnym eBay. Pod koniec minionego roku pojawiła tam się oferta pewnej Amerykanki, która chciała sprzedać ducha swojego zmarłego ojca, zamkniętego w małym pudełku, gdyż - jak twierdziła - straszył jej małe dziecko.

Więcej informacji na stronie eBay .

Aktualizacja: 31 stycznia 2005 16:05

Zwycięzcą zakończonej dziś aukcji zostało internetowe kasyno Golden Palace. Dekolt Angel Brammer dla właścicieli kasyna był wart 422 funty.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: