Dell - nowe telewizory, nowa drukarka

Dell zaprezentuje na rozpoczynających się właśnie w Las Vegas targach Comdex dwa nowe telewizory LCD oraz nową, wielofunkcyjną drukarkę atramentową - zapowiedzieli wczoraj przedstawiciele firmy.

Firma ma już w swojej ofercie 17-calowy LCD TV - na targach zaprezentowany zostanie jednak nowy model, o przekątnej ekranu 30". Urządzenie to wkrótce ma trafić na rynek, jego cenę ustalono na 3,3 tys. USD. Rzeczniczka Della zapowiedziała także na wczorajszej konferencji prasowej, że wkrótce oferta telewizorów LCD koncernu powiększy się o kolejny LCD TV - ten z kolei wyposażony będzie w wyświetlacz o przekątnej 23".

Nowa drukarka, A960, stworzona została w oparciu o świetnie sprzedający się model A940. Obie drukarki, zarówno nowa, jak i stara, mogą drukować, skanować, kopiować i faksować - z tym, że w nowym modelu znacznie rozbudowano opcje związane z faksowaniem. Wiadomo już, że urządzenie kosztować będzie ok. 200 USD (przedstawiciele Della zapowiedzieli jednak od razu, że w okresie przedświątecznym drukarka sprzedawana będzie z rabatem w wysokości 20 USD).