Delock - zamontuj ładowarkę indukcyjną w blacie biurka

Ładowanie indukcyjna ma swoje zalety. Przede wszystkim jest bardzo wygodne i praktyczne. Ale z drugiej strony to kolejny sprzęt na biurku i dodatkowy kabelek. Delock może być ciekawym rozwiązaniem tego problemu, bo pozwala na zrobienie pola ładującego w blacie biurka.

Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodne rozwiązanie i obecnie korzysta z niego coraz więcej urządzeń. Nie jest to już tylko domena najdroższych na rynku smartfonów, ale również zegarków, czy słuchawek bezprzewodowych. Wymaga to jednak posiadania na biurku specjalnej ładowarki.

Delock - zamontuj ładowarkę indukcyjną w blacie biurka

Rozwiązaniem tego problemu mogą być np. monitory z polem ładującym wbudowanym w stopkę. Genialna sprawa, ale ceny tego typu monitorów nadal są bardzo wysokie. Istnieją też specjalne biurka z wbudowanymi ładowarkami, ale to też nie jest rozwiązanie przyjazne zawartości portfela.

Delock - zamontuj ładowarkę indukcyjną w blacie biurka

Ładowarka Delock 65918 może być tanim i prostym rozwiązaniem problemu. To okrągłe urządzenie, które wystarczy zamontować w blacie biurka. Jedyne co należy zrobić, to wyciąć w nim okrągły otwór i zamontować ładowarkę. Wycięta dziura musi mieć średnicę 60 lub 80 mm i głębokość 20 mm. W zestawie znajdują się specjalne adaptery montażowe oraz przewód USB o długości 2 metrów do zasilania urządzenia.

Delock - zamontuj ładowarkę indukcyjną w blacie biurka

Parametry ładowarki nie rzucają na kolana, bo pozwala na ładowanie z maksymalną mocą 10W. To jednak wystarczy, aby w ciągu dnia utrzymywać nasze urządzenia w stanie gotowości. W razie potrzeby Delock ma również wbudowane ładujące gniazda USB.

W tym wszystkim najlepsza wydaje się cena, bo Delock 65918 kosztuje 140 złotych.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących