Demigod zapowiedziany

Kolejna gra słynnego projektant Chrisa Taylora jest w drodze. Tym razem będzie to połączenie RTS i RPG. Wiadomo już, że tytuł ukaże się pod nazwą Demigod.

Na razie firma Chrisa Taylora, Gas Powerem Games, nie chce zdradzić zbyt wielu szczegółów na temat swojego projektu. Wiadomo jedynie, że Demigod łączyć będzie elementy różnego typu gier, przede wszystkim akcji, RPG i strategii czasu rzeczywistego.

Demigod zapowiedziany

O grze wiadomo jeszcze, że ma odejść od kanonu tradycyjnych RTSów. Autorzy Demigod czerpali inspirację z moda do Warcrafta III - Defense of the Ancients. Głównym zadaniem gracza ma być kontrolowanie potężnego herosa. Aby wygrać, trzeba będzie zgrać się z innymi członkami drużyny i umiejętnie wykorzystać cechy poszczególnych bohaterów. Zabawa ma być skoncentrowana na trybie multiplayer.

Niestety tylko tyle informacji na razie ujrzało światło dzienne. Nieznana jest także nawet przybliżona data premiery Demigod. Więcej wiadomości o grze powinno się jednak pojawić już niedługo, w lutowym wydaniu Games for Windows Magazine.