Demo BioShock na PC już dziś!

Stało się - właściciele blaszaków wreszcie będą mogli pograć w BioShock. Demo jest już dostępne do ściągnięcia. Nie można jednak jeszcze go uruchomić - blokada zostanie zdjęta później.

Ostatnio informowaliśmy, że demo BioShock będzie dostępne także na PC. Do tej pory, jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich miesięcy, mogli zobaczyć jedynie właściciele 360. Dziś ten stan uległ zmianie, wydawca udostępnił bowiem plik z demem dla właścicieli PC.

Na przeszkodzie w graniu stoi jednak parę dość istotnych czynników. Po pierwsze, wersja demonstracyjna waży aż 2GB. Można ją już zasysać za pośrednictwem FilePlanet. To jednak nie wszystko. Po ściągnięciu gry nie będzie się jej dało uruchomić. Demo ma założoną blokadę, która zostanie zdjęta dopiero godzinę po północy naszego czasu.

Jeśli myślicie, że to wystarczy, może was spotkać kolejna wielka niespodzianka. Otóż na stronie producenta, zaraz pod wiadomością o wydaniu dema, widnieje dość dosadna informacja. Autorzy proszą aby gracze zaktualizowali swoje sterowniki kart graficznych do najnowszych możliwych. Ma to poprawić jakość gry. Swoją drogą, nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że na starszych sterownikach BioShock po prostu się nie uruchomi.

Gracze jak widać muszą uzbroić się w cierpliwość. Czy warto - przekonamy się już po północy.

Aktualizacja: 21 sierpnia 2007 11:38

Z naszych zasobów możecie już pobrać demo BioShock! Znajdziecie je pod tym adresem. Plik waży 2GB.