Demo BioShock wkrótce na PC

W ostatnich dniach świat obiegła wieść, że wersja demonstracyjna BioShock została już udostępniona posiadaczom konsoli Xbox 360. Po tej informacji, wielu użytkowników PeCetów zapewne zadawało sobie pytanie "a co z nami?". Oto nadeszła odpowiedź - demo gorącego shootera zmierza również na blaszaki.

Producent gry, Take Two, zapewnił, że absolutnie nie zapomniał o posiadaczach PC. Oznajmił również, że demo BioShock, którym od niedawna mogą cieszyć się użytkownicy konsoli Microsoftu, na pewno wyjdzie także na blaszaki.

Przedstawiciele Take Two twierdzą, że ekipa robiła wszystko, aby wersje demonstracyjne wyszły jednocześnie na obie platformy. Przedłużyły się jednak końcowe prace nad wersją PC. Powodem było głównie sprawdzanie zgodności ze sterownikami.

Aktualnie wydawca ogłosił, iż demo BioShock jest już w końcowej fazie testów i czeka tylko na zatwierdzenie. Wierzy on, że wersja demonstracyjna ukaże się jeszcze przez premierą pełnej wersji gry. Jeśli to się nie uda, zapewnia, że i tak będzie to jeszcze w tym miesiącu.

Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy o tym, iż BioShock opuścił już ręce programistów i znalazł się w ostatniej fazie produkcji. Producent twierdzi, że cały zespół pracuje pełną parą aby nie było absolutnie żadnych problemów z wydaniem pełnej wersji 21 sierpnia w Stanach Zjednoczonych i 24 sierpnia w Europie. Dobrze, bo jest na co czekać!