Demo Birth of America II: Wars in America 1750-1815 już dostępne

Producent Birth of America II: Wars in America 1750-1815 udostępnił dziś wersję demonstracyjną tego tytułu. Pełna wersja produkcji będzie mieć swoją premierę dopiero w przyszłym miesiącu.

Birth of America II: Wars in America 1750-1815 jest sequelem uznanej gry strategicznej, która pojawiła się na rynku dwa lata temu . Produkcja ta przenosi graczy w czasy amerykańskiej wojny secesyjnej. Sequel gry Birth of America pozwoli rozgrywać kampanie na froncie w latach 1750-1815.

Ta zaawansowana gra strategiczna podobna do takich tytułów jak Europa Universalis powinna zadowolić wszystkich fanów gatunku. Światowa premiera tytułu odbędzie się już 19 września. Niestety nie wiadomo kiedy gra pojawi się na polskim rynku. Pierwsza część serii ukazała się ze znacznym opóźnieniem.

Na razie producent postanowił pochwalić się wersją demonstracyjną Birth of America II: Wars in America 1750-1815. Jeszcze przed jej premierą można więc zobaczyć czy gra jest warta zakupu. Zapraszamy do pobrania jej prosto z naszego serwera.