Demo Burnout Paradise: The Ultimate Box już do pobrania

Na naszym serwerze możecie już znaleźć wersję demonstracyjną Burnout Paradise: The Ultimate Box przeznaczoną na PC. Zapraszamy do pobierania i oczywiście próbowania swoich sił w tej najnowszej produkcji wyścigowej od Electronic Arts.

Już 6 lutego odbędzie się premiera Burnout Paradise The Ultimate Box w pełnej, polskiej wersji językowej przeznaczonej dla użytkowników komputerów osobistych i PLAYSTATION 3. Tydzień później gra trafi na Xboksa 360.

By zasmakować niezwykłych wrażeń wyścigowych, nie trzeba jednak czekać aż tak długo. Już od dziś możecie pobierać z naszego serwera wersję demonstracyjną Burnout Paradise The Ultimate Box, która z pewnością obudzi w Was duszę ulicznego wojownika. Zapraszamy!

Burnout Paradise The Ultimate Box będzie zawierać wszystkie elementy, znane z podstawowej wersji gry oraz liczne dodatki, m.in. Burnout Paradise Cagney, Burnout Paradise Bikes czy Burnout Paradise Party. Wśród nich znajdzie się rozszerzenie z motocyklami oraz zupełnie nowy tryb Party, pozwalający na zabawę dla maksymalnie ośmiu graczy bez konieczności łączenia się z Internetem. Autorzy zapowiadają, że gra zaoferuje łącznie blisko 500 kilometrów wirtualnych dróg w otwartym świecie gry oraz mnóstwo bardzo widowiskowych kraks.

Pobierz: Demo Burnout Paradise: The Ultimate Box