Demo Colin McRae Rally 2005 dla Nokii N-Gage

Nokia udostępniła użytkownikom darmowej usługi N-Gage Arena grywalną wersję demonstracyjną najnowszej odsłony serii Colin McRae Rally przeznaczoną na tę właśnie konsolę.

Pełna wersja Colin McRae Rally 2005 w wersji na konsolę N-Gage, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w związku z tym wszystkim zarejestrowanym członkom międzynarodowej społeczności skupionej wokół portalu N-Gage Arena, producent konsoli postanowił udostępnić za darmo do pobrania demo gry. Przeznaczona dla użytkowników Nokii N-gage wersja demonstracyjna Colin McRae Rally 2005, pozwala ścigać się na dwóch wczesnych etapach wyścigów na terenie Finlandii i Grecji w Peugeocie 206.

"Colin McRae zyskał wiele przychylnych, wręcz entuzjastycznych opinii użytkowników kosnoli N-Gage" - powiedział Pasi Polonen, odpowiedzialny za gry w korporacji Nokia. "Oferując demo gry do pobrania, dajemy wszystkim użytkownikom skupionym wokół N-Gage Arena możliwość zakosztowania ekscytującej rozgrywki, jaką daje przeznaczona na tę konsolę pełna wersja gry".

Pełna wersja gry na konsolę N- Gage oferuje możliwość wzięcia udziału w wyścigach na ponad 64 trasach w różnorodnych lokacjach oraz szesnaście samochodów rajdowych do wyboru. W grze nie zabrakło również rozbudowanych opcji rozgrywek w trybie gry wieloosobowej.

Więcej informacji:

N-Gage Arena


Zobacz również