Demo Command & Conquer: Red Alert 3 już dziś do pobrania

Już dziś wszyscy niezdecydowani co do zakupu Red Alert 3 będą mogli zapoznać się z grą za darmo. Electronic Arts udostępni wersję demonstracyjną gry.

Mimo, że premiera Command & Conquer: Red Alert 3 odbyła się jakiś czas temu, wciąż jest istnieje duża grupa niezdecydowanych co do zakupu tego tytułu. Electronic Arts postanowiło ułatwić takim osobom podjęcie decyzji. Jeszcze dziś wieczorem ukaże się wersja demo gry.

Demo Command & Conquer: Red Alert 3 już dziś do pobrania

Red Alert 3 zostanie oczywiście bardzo okrojony. W wersji demonstracyjnej gracze będą mogli zapoznać się z pełnym, siedmiominutowym, intrem. Ponadto w grze dostępne będą trzy interaktywne tutoriale. Najważniejsze z punktu widzenia graczy są jednak normalne misje. Autorzy Red Alert 3 udostępnili dwa zadania, po jednym dla kampanii Sowietów i Aliantów.

Misja Krasna-45: Circus of Treachery jest drugą z pełnej kampanii Sowietów. Gracz będzie musiał eskortować oficera do bazy odpierając przy tym ataki ze strony Imperium. Po stronie Aliantów zostanie udostępniona misja Heidelberg: The Famous Liberation. Tu zadaniem będzie zniszczenie jednej z głównych sowieckich baz na terenie niemiec.

Wersja demonstracyjna oficjalnie pojawi się w sieci o godzinie 21 polskiego czasu.

Aktualizacja: 25 listopada 2008 13:03

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami EA, demo Red Alert 3 pojawiło się już w sieci. Zapraszamy do pobrania gry prosto z naszego serwera.