Demo Crysis 2 dostępne od 1 marca

1 marca - właśnie wtedy będzie dostępne demo gry Crysis 2. Zawierać ono będzie dwie mapy oraz dwa tryby gry.

Akcja dema Crysis 2 toczy się na dwóch mapach osadzonych w realiach Manhattanu. Pierwsza z map o nazwie "Skyline" umiejscowiona jest na dachach wieżowców oraz w ich wnętrzach. Akcja drugiej z nich - "Pier 17" - toczy się na otwartej przestrzeni, na której mało jest osłon.

Demo posiadać będzie dwa tryby gry: "Team Instant Action" oraz "Crash Site". Pierwszy z nich polega na zabiciu jak największej liczby przeciwników, natomiast drugi ma na celu zdobycie bądź obronienie bazy - w zależności od tego czy dana drużyna gra w ataku czy też w obronie.

Za produkcję odpowiada firma Crytek Studios (znana z Far Cry). Pełna wersja gry zawierać ma 6 trybów rozgrywki oraz 12 map. Każda z nich będzie osadzona w Nowym Jorku. Warto także dodać, że gra oferuje opcję wyszkolenia postaci do 50 poziomu doświadczenia (zdobywamy je poprzez systematyczną grę).

Osoby, które zdecydują się zamówić Crysis 2 już teraz otrzymają automatyczne uaktualnienie do limitowanej edycji gry. Kolekcjonerska wersja Crysis 2 zawierać będzie dodatkowe funkcje, które pozwolą uzyskać graczowi wysoki stopień doświadczenia, bez konieczności rozbudowywania postaci jak w zwykłej edycji Crisis 2.