Demo Crysis dostępne już 25 września

Dobrą wiadomość dla graczy przygotowała ostatnio firma Electronic Arts. Konsorcjum zapowiedziało w poniedziałek, że niebawem ukaże się demo długo oczekiwanej gry Crysis. Oczywiście gracze napotkają kilka ograniczeń. Jednym z nich będzie możliwość korzystania jedynie z trybu singleplayer.

Demo Crysis będzie dostępne już od 25 września 2007 roku. Zapewne pojawi się na stronach EA lub Crytek. Jak zapowiedział przedstawiciel Electronic Arts, w wersji demo na graczy czeka 'naprawdę atrakcyjna niespodzianka'. Niestety nie wiadomo co to może oznaczać.

Oprócz "niespodzianki", demo zawierać ma również pierwszy level Crysis. Ma on być udostępniony w całości. Według słów przedstawiciela konsorcjum, w pełnej wersji dzieła będzie on stanowić początek całej kampanii.

Crysis jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych gier na PC. Wszystko przez rozgłos jakie dzieło zdobyło na dwóch ostatnich targach gier komputerowych. Najpierw przyznano jej tytuł najlepszej gry na PC na targach E3. Potem taka sama nagroda przypadła Crysis na ostatniej imprezie w Lipsku.

Na szczęście, już niedługo będziemy mogli się cieszyć pełną wersją gry. Według zapowiedzi, oficjalna premiera dzieła ma nastąpić 16 listopada 2007 roku. Czekamy z niecierpliwością.